• Auction 12
<< Lot 909 - Italian States ...   Lot 911 - Italian States ... >>

Lot 910 - Auction 12

8.000,00 EUR

Italian States Modena
Francesco I d'Este (1629-1658) 2 Scudi d’oro Modena MIR 740. 6.51 g. RRRR BB/Q.SPL

15 09 2019 08:00 CET

Room auction/E-Live - Starts
15 09 2019 09:00 CET